A A A A

Team gedeelde diensten

De Ryst

Filip De Ryst

Functie: Projectcoördinator
E-mail: filip.deryst@haviland.be Telefoon: 02/467.11.47
Bloemen

Jan Bloemen

Functie: Sanctionerend ambtenaar
Maeseele

Marjon Maeseele

Functie: deskundige milieu
E-mail: marjon.maeseele@haviland.be
Velge

Nadine Velge

Functie: administratief medewerker
E-mail: nadine.velge@haviland.be
De Putter

Jorina De Putter

Functie: administratief medewerker
E-mail: jorina.deputter@haviland.be
Delbare

Elke Delbare

Functie: deskundige milieu
E-mail: elke.delbare@haviland.be Telefoon: 02 467 11 39
Verbruggen

Michael Verbruggen

Functie: projectcoördinator
E-mail: michael.verbruggen@haviland.be Telefoon: 02 467 11 22
Desmet

Frank Desmet

Functie: informatieveiligheidsconsulent
E-mail: frank.desmet@haviland.be
Thijs

Joris Thijs

Functie: ruimtelijke planner
E-mail: joris.thijs@haviland.be
De Mesmaeker

Andreas De Mesmaeker

Functie: ruimtelijke planner
E-mail: andreas.demesmaeker@haviland.be
Van Boxstael

Birgit Van Boxstael

Functie: handhaver
E-mail: birgit.vanboxstael@haviland.be