A A A A

De raad van bestuur bij Haviland

Van Elsen

Koen Van Elsen

Functie: voorzitter
voorgedragen door de gemeente Asse
Pijpen

Jaak Pijpen

Functie: ondervoorzitter
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Vandaele

Hugo Vandaele

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Beersel
Lemonnier

Martine Lemonnier

Functie: ondervoorzitter
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Pieters

Dirk Pieters

Functie: ondervoorzitter
voorgedragen door de stad Halle
Van Win

Johan Van Win

Functie: deskundige
voorgedragen door de gemeente Asse
Janssens

Dirk Janssens

Functie: deskundige
voorgedragen door de gemeente Asse
Steenhoudt

Leen Steenhoudt

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Affligem
Krikilion

Christian Krikilion

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Bever
Erkelbout

Jan Erkelbout

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Dilbeek
Steve

Roobaert Steve

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Drogenbos
Decat

Patrick Decat

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Galmaarden
De Wilde

Gunther De Wilde

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Gooik
Hoefs

Kirsten Hoefs

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Grimbergen
Heyvaert

Roger Heyvaert

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Degroote

Kris Degroote

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Herne
Holemans

Ingrid Holemans

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Zaventem
Meeus

Jean Meeus

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Kampenhout
Vanden Broeck

Else Vanden Broeck

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Kapelle-op-den-Bos
Devleeschouwer

Françoise Devleeschouwer

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Kraainem
Elpers

Heidi Elpers

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Lennik
Van Droogenbroeck

Johnny Van Droogenbroeck

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Liedekerke
Opocsynski

Paul Opocsynski

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Linkebeek
Moeyersons

Koen Moeyersons

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Londerzeel
De Hertogh

Jochem De Hertogh

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Machelen
Van Schel

Hendrik Van Schel

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Meise
Abbeloos

Tonia Abbeloos

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Merchtem
de Béthune

Emmanuel de Béthune

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Roosdaal
van der Straten Waillet

Charles Emmanuel van der Straten Waillet

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Sint-Genesius-Rode
Coppens

Gunther Coppens

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Sint-Pieters-Leeuw
Liekens

Danny Liekens

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Steenokkerzeel
Holsters

Frans Holsters

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Ternat
Serkeyn

Johan Serkeyn

Functie: bestuurder
voorgedragen door de stad Vilvoorde
Mombeek

Thierry Mombeek

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Wemmel
Matthys-Reyniers

Dominique Matthys-Reyniers

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Wezembeek-Oppem
Borloo

Annick Borloo

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Roosdaal
Van de Velde

Ilse Van de Velde

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Zemst
Lamarti

Fatima Lamarti

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
De Borger

Jozef De Borger

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Poelaert

Kris Poelaert

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Debraekeleer

Luc Debraekeleer

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
De Baerdemaeker

Rik De Baerdemaeker

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Elpers

Steven Elpers

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
Heyvaert

Alfons Heyvaert

Functie: lid raadgevende stem
voorgedragen door de gemeente Merchtem
Dielens

Fred Dielens

Functie: lid raadgevende stem
voorgedragen door de gemeente Ternat
Bellemans

Nicky Bellemans

Functie: lid raadgevende stem
voorgedragen door de gemeente Gooik
Platteau

Stefaan Platteau

Functie: lid raadgevende stem
voorgedragen door de gemeente Dilbeek
Olbrechts

Jean-Pol Olbrechts

Functie: deskundige
voorgedragen door de gemeente Asse
Sobrie

Anne Sobrie

Functie: bestuurder
voorgedragen door de provincie Vlaams-Brabant
De Broyer

Jan De Broyer

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Overijse
Verwee

Stephan Verwee

Functie: secretaris
De Smedt

Patrick De Smedt

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Opwijk
De Roubaix

André De Roubaix

Functie: bestuurder
voorgedragen door de gemeente Pepingen